Predavanja

(Doc. dr Nedim Smailović)

Moderators: aleksandar, vladimir, dbojan

Predavanja

Postby acotrifunovic » Sat Apr 09, 2011 10:42 pm

edit 2.6.2012:
Na zahtjev profesora, buduci da postoje dokumenti za koje mozda nisu obezbjedjene dozvole za distribuciju, dokumenti su uklonjeni.
(sa skydrive mirrora)

Bojan



ovdje sam postavio ono sto nam je dao na predavanjima za vas koji niste bili

http://rapidshare.com/files/456659775/1 ... _04_11.zip
Sada je trenutak velikih odluka! Bolje živjeti sto godina kao milioner nego sedam dana u bijedi!
User avatar
acotrifunovic
 
Posts: 84
Joined: Thu Mar 03, 2011 9:04 pm

Re: Predavanja

Postby aleksandar » Sun Apr 10, 2011 11:20 am

The quick brown fox jumped over the lazy dog
User avatar
aleksandar
 
Posts: 129
Joined: Tue Feb 15, 2011 12:48 am

Re: Predavanja

Postby aleksandar » Sat Apr 16, 2011 11:23 pm

Kolege jel neko moze da postavi zadnja 2 casa, drugi i treci. Ja zaboravo poneti stik pa sam pokusao odraditi upload na gmail. Medjutim nisam sve uspio da odradim u brzini. Tako da sad nemam pola tih dokumenta! Hvala unapred! :D
The quick brown fox jumped over the lazy dog
User avatar
aleksandar
 
Posts: 129
Joined: Tue Feb 15, 2011 12:48 am

Re: Predavanja

Postby dbojan » Sun Apr 17, 2011 8:34 am

User avatar
dbojan
 
Posts: 383
Joined: Mon Feb 14, 2011 9:01 pm

Re: Predavanja

Postby aleksandar » Sun Apr 17, 2011 9:42 am

Hvala kolega.
The quick brown fox jumped over the lazy dog
User avatar
aleksandar
 
Posts: 129
Joined: Tue Feb 15, 2011 12:48 am

Re: Predavanja

Postby tadiczoranbl » Tue Apr 19, 2011 9:30 pm

I to je to? :mrgreen:
tadiczoranbl
 
Posts: 13
Joined: Mon Apr 18, 2011 8:30 pm
Location: Banja Luka

Re: Predavanja

Postby acotrifunovic » Tue May 03, 2011 11:12 pm

Sada je trenutak velikih odluka! Bolje živjeti sto godina kao milioner nego sedam dana u bijedi!
User avatar
acotrifunovic
 
Posts: 84
Joined: Thu Mar 03, 2011 9:04 pm

Re: Predavanja

Postby acotrifunovic » Sun May 08, 2011 11:24 am

Sada je trenutak velikih odluka! Bolje živjeti sto godina kao milioner nego sedam dana u bijedi!
User avatar
acotrifunovic
 
Posts: 84
Joined: Thu Mar 03, 2011 9:04 pm

Re: Predavanja

Postby dbojan » Wed May 02, 2012 1:33 pm

User avatar
dbojan
 
Posts: 383
Joined: Mon Feb 14, 2011 9:01 pm


Return to Poslovne aplikacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron