Učenje na daljinu

Godina poslije prve...

Moderators: aleksandar, vladimir, dbojan

Učenje na daljinu

Postby Hendrix » Wed Nov 16, 2011 8:48 pm

Zanima me da li je neko uplatio i predao molbu za pristupnu šifru, i ono još bitnije da li je dobio šifru? Ovo pitam iz razloga što sam prije nešto više od mjesec dana izvršio uplatu i predao molbu, ali još nisam dobio pristupnu šifru. Kad god bih otišao u studentsku službu rekli bi mi da će je dostaviti za sedmicu dana ili tokom sedmice. Naravno od toga nije bilo nista. Zatim sam pokušao putem e-mail, ali nisam dobio nikakav odgovor. Večeras sam poslao još jedan, pa se nadam da će napokon nešto da bude od toga. Pa ako ima ko iskustva sa ovim, da li su samo ovako inače spori ili je to nekakva prevara?
Hendrix

Re: Učenje na daljinu

Postby acotrifunovic » Wed Nov 16, 2011 9:00 pm

pošalji mail Lani Vukčević ona je referent a ona će dalje proslijediti tehničkoj službi
Sada je trenutak velikih odluka! Bolje živjeti sto godina kao milioner nego sedam dana u bijedi!
acotrifunovic

Postby Hendrix » Mon Nov 21, 2011 1:56 pm

Riješio sam problem, mail sam poslao na info@apeiron-uni.eu i dobio odgovor idućeg dana. Prvi mail sam poslao na studentska@apeiron-uni.eu, to je mail od šefa studentske službe i tu nije bilo nikakvog odgovora. Međutim sad je došlo do drugog problema, pokušavam Lani poslati spisak predmeta koje treba da mi postavi na nalog, ali iz nekog razloga mail ne može da joj bude dostavljen. Par puta sam pokušao da pošaljem mail, ali bih stalno dobio notifikaciju da je slanje odgođeno i kasnije da slanje nije uspjelo. Da li je još neko u skorije vrijeme pokušavao da joj pošalje mail i je li kod vas bilo problema sa slanjem?
Hendrix

Postby acotrifunovic » Mon Nov 21, 2011 6:23 pm

slao sam ja prije desetak dana i prošao je normalno i dobio sam normalno odgovor od nje
Sada je trenutak velikih odluka! Bolje živjeti sto godina kao milioner nego sedam dana u bijedi!
acotrifunovic

Postby Hendrix » Mon Nov 21, 2011 9:32 pm

Nista pokusavacu i dalje, pa valjda ce dostaviti za koji dan. Inace nemam problema ni sa jednim drugim e-mailom, ovih dana sam uredno slao mailove bez problema samo kod njenog problem, a i probavao sam na svoje druge mailove radi provjere da nije ipak kod mene nesto u pitanju, ali sve kako treba. U svakom slucaju hvala, pa valjda bude za koji dan sve kako treba. ;)
Hendrix

Postby Hendrix » Tue Nov 22, 2011 2:12 pm

Heh skontao sam u cemu je problem. Sa stranice fakulteta sam skinuo dokument u kojem pise taj novi pravilnik o postavljanju predmeta na nalog, pa sam iz dokumenta direktno klikao na e-mail da saljem poruku. Medjutim zalomila se greska, ovako pise u dokumentu lana.v@aperion-uni.eu, umjesto apeiron pise aperion. :D

Nema sta uvijek je najbolje sam ukucati e-mail.
Hendrix

Return to Druga godina