Upis na 4. godinu (status: potrebne informacije)

Za one kojima 3 godine nisu dovoljne...

Moderators: aleksandar, vladimir, dbojan

Upis na 4. godinu (status: potrebne informacije)

Postby vladimir » Wed Sep 28, 2011 11:08 pm

Molim kolege koji raspolažu sa tačnim informacijama o upisu na IV godinu fakulteta da budu ljubazni
i da pomenute informacije objave na ovom mjestu.

Hvala unaprijed!

Pozdrav,
Vladimir
vladimir

Re: Upis na 4. godinu (status: potrebne informacije)

Postby vedran » Fri Sep 20, 2013 1:22 am

Obaveštenje za kolege koji upisuju u četvrtu godinu studija.U studentskoj službi su me obavijestili da prilikom upisa u četvrtu godinu moram podnjeti molbu i na molbi označiti pod brojem 9 (produžetak studija u kontinuitetu) i uplatiti 20.00km. Ovo je vezano za studente koji su na početku prve godine upisali 6-semetralni ciklus. U ukoliko nepodnesete molbu, sa završetkom treće godine studija i položenim svim predmetima, vi završavate školovanje, dostavljaju vam se svi dokumenti zajedno sa diplomom. U tom slučaju prilikom upisa u četvrtu godinu vodite se kao da ste se prvi put upisali, pravi se novi indeks,čeka se opet 1-2 mjeseca za izradu indeksa, skuplja se sva dokumentacija.

Sledeće obavjetenje. Krajni rok za upis u četvrtu godinu je poslije oktobarskog roka (ukoliko ga bude) tj nakon sto se svi ispiti završe, najkasnije krajem oktobra. Mislim da će se oktobarski ispitni rok organizovati tek nakon obavještenja o mogućnosti prenosa ETCS bodova (tako su mi rekli u studenskoj službi ali nisu jos sigurni).Eto toliko od mene, sretno vam u tekućoj godini.
vedran

Return to Četvrta godina